Buradasınız

En Fazla İstihdam Sağlayan ve İhracat Yapan Kurumlar Vergisi Mükelleflerimiz Ziyaret Edilmektedir.

En Fazla İstihdam Sağlayan ve İhracat Yapan Kurumlar Vergisi Mükelleflerimiz Ziyaret Edilmektedir.

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden İs Makina Isı Ürünleri ve Kaplama San. Tic. Ltd. Şti.'yi, Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Sayın Mehmet USLU, Tahsilat Müdür Vekilimiz Sayın Hüseyin AKDAĞ ile beraber ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Teleset Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş.  'yi, Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK, Usul Müdürümüz Sayın Hulki SARIĞOLU ve Alaybey Müdür Yardımcımız Sayın Meryem OK ile beraber ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Viessmann Manisa Isı Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.  'yi, Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Sayın Mehmet USLU, Tahsilat Müdür Vekilimiz Sayın Hüseyin AKDAĞ ile beraber ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Webasto Thermo Comfort İklimlendirme Sistemleri Tic.Ltd.Şti 'yi, Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Sayın Mehmet USLU, Alaybey Vergi Dairesi Müdür Yardımcımız Zeynep METİN ile beraber ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Egem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Mehmet USLU ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Belenco Dış Ticaret A.Ş.'yi Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Mehmet USLU ve Mesir Vergi Dairesi Mdürümüz Sayın Mustafa DEMİR ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Klimasan Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Mehmet USLU ve İhtisas Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Necla İlgihan ATİLA ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Mehmet USLU ve Mesir Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Mustafa DEMİR ziyaret etmişlerdir. 

En fazla istihdam sağlayan ve ihracat yapan kurumlar vergisi mükelleflerimizden Tirsan Kardan Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi Başkanımız Sayın Ramazan YAŞAR ile Grup Müdürlerimiz Sayın Ruhi PETEK ve Mehmet USLU ve Mesir Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Mustafa DEMİR ziyaret etmişlerdir.