Buradasınız

Vergi Dairesi Başkanının Mesajı

            Değerli internet kullanıcısı,

          Sitemize hoşgeldiniz,

       Kamu harcamalarının, kalkınmanın ve büyümenin en önemli finansman kaynağı olan vergi, hem yasal bir yükümlülük hem de bir vatandaşlık görevidir. Bu çerçevede vergi gelirlerinin gönüllülük esasına dayalı olarak adaletli, tarafsız, etkin ve verimli bir şekilde toplanması büyük önem arzetmektedir.

        Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı olarak, mükellef odaklı, vergiye gönüllü uyumu arttıran, kayıtlı ekonomiyi teşvik eden, adil, tarafsız ve şeffaf bir çalışma modeliyle mükelleflerimize en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

        Yaptığımız çalışmalarda gelişen teknolojinin sunmuş olduğu imkânları en rasyonel şekilde kullanmaktayız. Bu bağlamda mükelleflerimizin vergisel işlemlerini internet aracığıyla hızlı, etkin ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeleri için www.manisavdb.gov.tr adresindeki internet sitemiz sade tasarımı, hızlı ve kolay kullanımı ile yenilenerek hizmetinize sunulmuştur. Yeniden tasarlanan internet sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz sizlere daha iyi bir hizmet sunma adına bizlere ışık tutacaktır.

          Başkanlığımız merkez ve ilçe personeli ile birlikte sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini daha da yükseltmek adına çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü belirtir, web sayfamızın mükelleflerimize faydalı olması umuduyla saygılarımı sunarım.

  Ramazan YAŞAR           

Manisa Vergi Dairesi Başkanı V.